Kde mě můžete slyšet?

  • Dana a Gabo, zkráceně D&G. Gabo Mičovský je klávesista, se kterým jsme téměř rok hráli jen v duu, než jsme se rozrostli do velkého počtu hudebníku v Inversion. Několikrát jsme byli pozváni na soukromé akce, kde jsme se snažili vytvořit příjemnou atmosféru. Nejsme „pařící kapela“, hrajeme naše autorské písně, několik coverů (např. Skyfall, Listen, Valery, Perfect day atd.) a rádi se naučíme i písničky na vaše přání.
  • Od června 2016 jsme se rozrostli o báječného saxofonistu Vítka Kohouta. Stránky našeho komorního tria D&G připravuji.
  • Pokud byste chtěli takovouto menší a komorní sestavu na vaší oslavě, svatbě či firemní akci, kontaktujte mě telefonicky či mailem (kontakty v záhlaví stránek). Cena dle požadavků a vzdálenosti.
  • Zde ukázka z roku 2010: Hallelujah cover


 

 

  • Od roku 2015 spolupracuji s kapelou APPLE JAM SHOWBAND. Tato kapela je unikátní nejen v precizních muzikantských výkonech, ale také v častém využívání trojhlasů a známé písničky tak dostávají mnohdy jiný rozměr.  Pokud byste rádi měli takový hudební zážitek na svatbě či jiné akci, kontakt a informace naleznete na stránkách (odkaz v názvu kapely).

Zde ochutnávka: AJS audio demo 2016

 

 


V roce 2010 jsem pocítila nesnesitelnou touhu po vlastní kapele. Tak jsem oslovila skvělého klávesistu Gabriela Mičovského a po nějaké době jsme si našli hudební parťáky a začali vystupovat pod názvem, jehož význam je něco jako „převrácení, opak“. Důvodem byl fakt, že obvykle bývá zpěvačka v kapele tou nejmenší… U nás tedy opravdu ne. Přesně naopak 🙂

  • INVERSION vystupujeme nejčastěji v klubu U staré paní. S touto kapelou hrajeme jen autorskou tvorbu. Úspěšně jsme hráli na několika soukromých firemních večírcích. Informace a odkazy naleznete na rozcestníku www.inversion.cz. Budete-li mít zájem, aby kapela INVERSION hrála na vaší akci, kontaktujte mě a cenu vám sdělíme dle vašich požadavků.
  • Kapela INVERSION ukončila v červnu roku 2016 své působení. Více info na našich stránkách