Volné sestavy – kür

Nabízím možnost výroby hudby na míru pro drezúrní kür či jezdecké show.

ČLÁNEK O VYTVÁŘENÍ KÜRU PRO EQUICHANNEL

Co potřebuji jako podklad?

Je to snadné. Vymyslete si svou volnou sestavu dle vašich nejlepších možností a pravidel. Až budete mít natrénováno, natočte tuto úlohu na video a zašlete mi ji nejlépe přes Whatsup (v běžných formátech či umístěte na youtube kanál - dá se vložit i neveřejně).

U drezúrních úloh prosím od mávnutí před vjezdem do obdélníku.

U podkladů pro show prosím o info, od kdy má hudba hrát (zda od příchodu do kolbiště či od nějakého jiného momentu). Pokud máte představu, jaká hudba by se vám líbila, pošlete mi ji.

V 90% zaslaných návrhů na hudbu od jezdců dojdeme k závěru, že hudba vhodná není. Proto téměř vždy hledám  hudbu já, což zabere velké množství času. Ani AI neví, kolik je k dispozici písní, odhaduje se že několik miliard. Proto při výběru spoléhám na svou intuici, zkušenosti a nechávám se ovlivnit dvojicí jezdec a kůň. Vyberu několik návrhů a zašlu Vám je ke schválení. Pokud se ve zbývajících 10 % stane, že vybraná hudba sedí a je vhodná, poskytnu slevu až 1000 Kč (pokud sedí všechny 3 chody).

U volných drezurních úloh prosím o dodržení předepsaného času. To si prosím ohlídejte sami - hudbu udělám přesně na vámi vymyšlenou úlohu.

Pro přesnost dodávám, že pravidla ČJF stanovují povinnost vjet do obdélníku do 20 vteřin od začátku hudby. Délka úlohy se počítá od vykročení po pozdravu do závěrečného pozdravu v zastavení.

 • Na co si dávat pozor

Prosím o kvalitní video nahrávku na které je celá úloha od mávnutí do konečného pozdravu. Vide prosím zabírejte nejlépe z půlky krátké stěny nebo B či E. Nevhodné je filmování z rohu. Dále prosím o dobré přibližování, je-li jezdec v zadní části obdélníku.

 • Jak probíhá spolupráce
Vše probíhá pouze elektronickou formou a po telefonu. Po té, co mi doručíte video a případně i hudbu, kterou byste rádi zpracovali, společně zkonzultujeme vhodnost podkladu (rytmus, "oposlouchanost", atd...). Popřípadě sdělím jiné varianty a možnosti. Jestliže nemáte jasnou představu o muzice, pošlu návrhy. Zpracuji video s muzikou a pošlu ke konzultaci. Vy mi sdělíte, co byste rádi změnili a upravili. Až budete maximálně spokojeni, odešlu nejen video s muzikou, ale i samostatnou muziku ve formátu mp3. Platba probíhá obratem po schválení a zaslání konečné mp3 převodem na účet.  

Cena

 • Cena je vždy individuální dle náročnosti přípravy podkladů.
ZMĚNA CENÍKU - vzhledem k množství požadavků vše zpracovávám obratem. První verzi s videem obdržíte do 2 dní (většinou do druhého dne). Pak již záleží na množství úprav, které si klient přeje. V ceně je zahrnuta jedna korekce (verze 2). Ostatní dodatečné úpravy jsou za 250 Kč každá. V ceně je zahrnuto zpracování videa s konečným hudebním podkladem a samostatná hudba ve formátu MP3. NEJSEM PLÁTCE DPH, PAUŠÁLNÍ DAŇ.  
Přibližné cenové rozpětí: CENA  od 4.000 Kč Co potřebuji: Vámi dodaná kompletní videoukázka úlohy, tip na styl hudby, ale pokud to necháte na mě, ráda vyberu. Sleva v případě, že máte vybranou hudbu, která koni sedí nejen rytmicky, ale i stylově. ÚPRAVA STAVAJÍCÍCH KÜRŮ OD 3.000 Kč Tato cena se vztahuje na úpravy stávajících kürů při použití stejné hudby pro všechny chody.  
   

Hotové küry

   
 • Připravovala jsem několik hudebních podkladů pro jezdce na show v Lysé nad Labem, na míru pro Vendulku Šponarovou na vícero jezdeckých představení. A mnoho podkladů pro akci KONĚ PRO KAPKU NADĚJE.
 • Küry pro jezdecké přehlídky, čtverylky včetně choreografií atd.
 • Kür pro CDI-W Brno 2016 pony vL Julie Pásková (dále upraven i na MČR), vítězný kür 
 • Kür pro CDI-W Brno 2016 IM 1 Fabrizio Sigismondi (použit i na MČR Y) Zde záznam z MČR od 26:00 min
 • Kür pro MČR-D (sen) 2016 IM 1 Michal Hřebík (pro hřebce Quäntchen Glück) Zde záznam z MČR od 13:00 min
 • podkladová hudba pro vystoupení Venduly Šponarové s Pieter van Diphoorn na Slavností koní 2016 v Equus Kinsky
 • podkladová hudba pro vystoupení Vendulky Šponarové s Arnoldus T  na výstavu Kůň 2016 v Lysé nad Labem
 • Kür pro finále Donau Bohemia Trophy (Weikersdorf - Rakousko) Barbora Leiterová - FABREGAS IM1 2016
 • Kür pro Mistrovství Evropy iberských koní 2016 L (VÍTĚZNÝ KÜR) Michal Košťál
 • Kür pro paradrezurní úlohu A. Višťalové, mezinárodní závody
 • V roce 2017 a 2018 bylo kürů již tolik, že jsem nestíhala vypisovat jednotlivé sestavy.
 • V roce 2018 první zahraniční zakázka - Rakousko
 • Na MČR 2018 zpracováno kolem dvanácti jednotlivých kürů.
 • Rok 2019 - mezinárodní závody v Polsku - pony a dalších 15 kürů.
 • Rok 2020 - 18 hotových kürů včetně mezinárodních závodů do úrovně GP opět několik vítězných.
 • Rok 2021 - 22 hotových kürů včetně mezinárodních závodů do úrovně GP několik vítězných.