Co potřebuji jako podklad?

Je to snadné. Vymyslete si svou volnou sestavu dle vašich nejlepších možností a pravidel. Až budete mít natrénováno, natočte tuto úlohu na video a zašlete mi ji (v běžných formátech či umístěte na youtube kanál – dá se vložit i neveřejně). U drezúrních úloh prosím od mávnutí před vjezdem do obdélníku.

U podkladů pro show prosím o info, od kdy má hudba hrát (zda od příchodu do kolbiště či od nějakého jiného momentu). Pokud máte představu, jaká hudba by se vám líbila, pošlete mi ji.

Jestliže si nevíte rady s muzikou a necháte výběr na mě, budu vás kontaktovat s vybranými ukázkami. Hudbu buď vyberu dle vašich představ, či upravím vámi poslaný podklad. U volných drezurních úloh prosím o dodržení předepsaného času. To si prosím ohlídejte sami – hudbu udělám přesně na vámi vymyšlenou úlohu.

Pro přesnost dodávám, že pravidla ČJF stanovují povinnost vjet do obdélníku do 20 vteřin od začátku hudby. Délka úlohy se počítá od vykročení po pozdravu do závěrečného pozdravu v zastavení.

  • Na co si dávat pozor

Prosím o kvalitní video nahrávku na které je celá úloha od mávnutí do konečného pozdravu. Vide prosím zabírejte nejlépe z půlky krátké stěny nebo B či E. Nevhodné je filmování z rohu. Dále prosím o dobré přibližování, je-li jezdec v zadní části obdélníku.

  • Jak probíhá spolupráce

Vše probíhá pouze elektronickou formou a po telefonu.

Po té, co mi doručíte video a případně i hudbu, kterou byste rádi zpracovali, společně zkonzultujeme vhodnost podkladu (rytmus, „oposlouchanost“, atd…). Popřípadě sdělím jiné varianty a možnosti.
Jestliže nemáte jasnou představu o muzice, pošlu návrhy.
Zpracuji video s muzikou a pošlu ke konzultaci. Vy mi sdělíte, co byste rádi změnili a upravili. Až budete maximálně spokojeni, odešlu nejen video s muzikou, ale i samostatnou muziku ve formátu mp3.